Tervetuloa 63. Napapiirin Hiihtoon

10.3.2018

Matkat:

60 km

40 km

20 km

Reppuhiihto 1 – 6 km

Ennakkoilmoittautuminen avattu. Lisätietoa löytyy ilmoittautuminen-sivulta.

HIIHDON ORGANISAATIO

Napapiirin Hiihdon järjestävät Ounasvaaran Latu ry ja Ounasvaaran Hiihtoseura ry. Järjestelytoimikunnan kokoonpano on seuraava:

Hiihdonjohtaja

Riitta Hurtig

040-717 3207

riitta.hurtig@hotmail.com

Markkinointi- ja tiedotuspäällikkö

Mikko Nurmela

040-725 5786

mikkonurmela@hotmail.com

Talouspäälliköt

Eero Kukkonen

040-968 0909

kukkonen.eero@gmail.com

Harri Andersson

040-515 2649

harrianderrson@luukku.com

Huoltopäälliköt

Aimo Jolanki

040-768 3970

aimo.jolanki@lao.fi

Eero Sandgren

040-561 6285

sandgren.eero@gmail.com

Ratamestari

Antero Karvinen

0400-152 547

antsu.karvinen@gmail.com

Hiihdontoimiston päällikkö

Katja Kestilä

040-720 7837

katja.kestila@roiedu.fi

Stadionpäällikkö

Juho Lahtinen

050-486 7608

juholahtinen@hotmail.com

Toimitsijapäällikkö

Leif Wilenius

050-326 9038

lgwilenius@gmail.com

Tulospalvelu

Jani Irvankoski

040-555 5181

jani.irvankoski@roadscanners.com

TERVETULOA JOUKKOON!

Mikali et pääse ladulle hiihtämään, niin tule mukaan reippaaseen talkoolaisten joukkoon ja vietä päivää huoltopisteellä hiihtäjiä palvellen ja talkooeväitä nauttien. Päivästä jää mukava muisto ja tapaat mahdollisesti uusia talkooihmisiä.

Varustuksena tarvitset vain normaalin talvisen ulkoiluasun ja reippaan mielen – eväät tulevat järjestäjiltä. Tervetuloa!

Mikäli haluat tulla talkoilemaan, ota yhteyttä hiihdonjohtaja Riitta Hurtigiin:

040-717 3207

riitta.hurtig@hotmail.com

logo_santasport_300x100px

logo_chalethotelrovaniemi_300x100px